Identifikační náramky tzv. pásky na ruku mají široké využití v mnoha oborech: označení rekreantů a obchodníků v hotelech, bazénech a wellness centrech.

Dětské návštěvníky v dětských koutcích, zoologických zahradách a táborech vybavíte náramky s identifikačními údaji a tak ochráníte své děti. Jednoduše označíte a rozdělíte do skupin účastníky workshopů, konferencí a festivalů.


Jsou voděodolné

Identifikační náramky jsou vyrobené ze speciálního materiálu zvaného Tyvek®. Jeho originální použití je difuzní folie, která je díky jedinečné technologii výroby paropropustná a přitom voděodolná. V průběhu času se začal tento materiál používat k výrobě doplňků, designových produktů a hlavně se osvědčil jako velice účinná, kvalitní a přesto levná variantaidentifikace návštěvníků. Dá se potisknout jednobarevným i plnobarevným potiskem a tak je velice snadné propagovat Vaši značku a pojistit se proti snadné falsifikaci náramku.

material1

Nelze znovu nalepit

Pásky na ruku vyrobené z Tyveku® jsou opatřené speciálním lepidlem, které zaručuje, že náramek po aplikaci na ruku perfektně drží a perforací, která zaručuje, že při odlepení se nedá náramek již znovu nalepit, aniž by to nebylo viditelné. Drobné části perforace se poničí. Zde je důležité rozpoznat kvalitní perforaci. Konkurence nabízí převážně vlnky, které se dají šikovně odtrhnout tak, aby šly opětovně přilepit bez výrazného poškození náramku. Naše náramky mají speciální čtverhrannou, velice jemnou perforaci, která se opravdu viditelně znehodnotí.

material2

Ochrana proti padělání

Na identifikační náramky se dá velice kvalitně tisknout jak jednobarevným, tak plnobarevným potiskem. Chcete-li předejít snadnému kopírování Vašich vstupenek, identifikačních pásek doporučujeme použít nadstandartní mikroražby, ražby nebo opatřit náramek hologramem. Takto vybavené náramky poskytují skoro 100% ochranu před paděláním. Navíc jsou náramky opatřené číselnou řadou, kterou můžete též kontrolovat.

material3

www.idsys.cz